Magic AdventureJeśli szukasz oryginalnych i nieszablonowych pomysłów na zwiedzanie i odkrywanie nowych miejsc, lubisz wyzwania i dobrą zabawę, a rozwiązywanie zagadek, poznawanie ciekawych ludzi i dreszczyk emocji motywują Cię do działania, to mamy dla Ciebie i Twoich znajomych idealną propozycję.

Magic Adventure!

Wraz z grupą przyjaciół otrzymujecie plecak z niezbędną zawartością i kluczyki do czteroosobowego jeepa, by móc rozpocząć wielką przygodę. Reszta jest już tylko w waszych rękach i wyobraźni!
Oczywiście, potrzebujecie kierowcy z prawem jazdy. Ktoś taki powinien więc znaleźć się w Waszej grupie. To pierwsza opcja. Jeśli jednak nie macie takiej możliwości lub wolicie eksplorować i doświadczać, nie skupiając się na jeździe, proszę bardzo! Przygotowaliśmy dla Was także drugą propozycję – trochę większa grupa, składająca się z kilku osób, par, niekoniecznie znających się wcześniej, maksymalnie osiem osób. 

Startujecie jako jedna grupa. Czas na wspólne poznanie i integrację na pewno ułatwi Wam późniejsze rozwiązywanie zagadek i zadań. Potem kierowca zawozi Was już trochę większym jeepem do miejsca, gdzie otrzymujecie pierwszą wskazówkę i łamigłówkę. Pamiętajcie, że jej poprawne rozwiązanie jest kluczem do dalszej przygody i drogowskazem, dzięki któremu dotrzecie do kolejnych zagadek.

Odkrywając tajemnicze oblicza Zakynthos, oddalając się od turystycznych szlaków, spotykacie tubylców. To oni niewątpliwie pomogą Wam lub wprowadzą Was w błąd. Samodzielnie lub w grupie musicie zdecydować, komu można zaufać, a kto tylko próbuje utrudnić Wam wykonanie zadania.

Jeśli udaje się Wam rozwikłać kolejne zagadki i wszystko idzie zgodnie z planem, przemierzacie bezdroża, docieracie do zapomnianych wsi, kąpiąc się u bezludnych wybrzeży wyspy i poznając ją od zupełniej innej strony. Jeśli nie… sami się przekonacie. Z każdej sytuacji jest przecież jakieś wyjście, wszystko zależy od Was. Moc wrażeń, doskonała zabawa i prawdziwe oblicze wyspy już na Was czekają…

Magic Adventure jest programem alternatywnego zwiedzania Zakynthos, formą gry terenowej z elementami zagadek i zadań inspirowanych takimi programami jak „Azja Express” czy „Agent”. Ma na celu pokazać nową, niepowtarzalną możliwość na zwiedzanie i zabawę podczas wycieczki. To odpowiedź na oczekiwania naszych klientów, ale także propozycja, która odróżnia naszą ofertę od klasycznych form spędzania wolnego czasu. W nowatorski i oryginalny sposób pozwala w pełni wykorzystać potencjał wyspy. Jest to zarazem pierwsza taka oferta na rynku turystycznym. Kierujemy ją do wszystkich, którzy kochają podróże i aktywny sposób spędzania czasu. Decydując się na przygodę z Adventure, w pakiecie otrzymujesz również niezapomniane wrażenia i wspomnienia! 

Program Magic Adventure powstał dzięki współpracy z Key To Be Free 

 

Porady

  • Na naszą wycieczkę warto zabrać: aparat fotograficzny, kamerę, suchy prowiant i napoje, zestaw plażowicza + buty na kamieniste plaże, zestaw do nurkowania (opcjonalnie), wygodne obuwie do chodzenia (buty z twardą podeszwą), nakrycie głowy, krem ochronny z filtrem, okulary przeciwsłoneczne, leki na chorobę lokomocyjną.
  • Wycieczka, ze względu na swoją specyfikę, nie jest rekomendowana dla dzieci poniżej 6 roku życia. Wycieczkę polecamy osobom aktywnym i lubiącym wyzwania podróżnikom. 
  • W przypadku wyboru opcji programu obejmującej zwiedzanie samodzielne, bez udziału i wsparcia kierowcy zapewnionego przez organizatora, wśród uczestników musi znajdować się przynajmniej jedna osoba z ważnym prawem jazdy kategorii B.
  • Na życzenie istnieje możliwość zorganizowania zwiedzania w grupie 8 uczestników z udziałem i wsparciem nie tylko kierowcy, ale dodatkowo także polskiego PRZEWODNIKA. Opcja ta jest dostępna po uprzedniej konsultacji mailowej: zante@magictours.pl

 

Galeria

 
2

-

CHCESZ ZGŁĘBIĆ TAJEMNICĘ MAGIC ADVETURE?

WIĘCEJ SZCZEGOŁOWYCH INFORMACJI ZNAJDZIESZ (TUTAJ)
 
*Wycieczka, ze względu na swoją specyfikę, nie jest rekomendowana dla dzieci poniżej 6 roku życia. Wycieczkę polecamy osobom aktywnym i lubiącym wyzwania podróżnikom. 
CENNIK
Osoba dorosła
180 €
Dziecko 2 – 12 lat
0 €
Dziecko poniżej 2 roku życia
0 €
Cena obejmuje

(w przygotowaniu)
Cena nie obejmuje

(w przygotowaniu)


Zmień wycieczkę