Auto ZanteUdostępniamy Państwu szeroki wybór samochodów, quadów* i skuterów wysokiej jakości, którymi możecie Państwo odkryć najpiękniejsze zakątki wyspy Zakynthos.

Samochody zawsze są czyste i w bardzo dobrym stanie technicznym.

Wypożyczone auta dostarczamy we wskazane miejsce na wyspie - hotel, lotnisko.

Do każdej rezerwacji otrzymacie Państwo od nas mapkę Zakynthos z indywidualnym planem zwiedzania.

Wszelkie szczegóły wynajmu pojazdów dostępne są w cenniku dostępnym poniżej.

*W chwili obecnej nie określono jeszcze w pełni aktualnych przepisów dotyczących ruchu quadów na wyspie w 2018 roku. Z tego względu prosimy o cierpliwość przy dokonywaniu ich rezerwacji. Lokalne władze rozważały zakazanie lub ograniczenie ruchu quadów na Zakynthos w sezonie 2018. O bieżących decyzjach władz w tej kwestii będziemy informować, gdy tylko zostaną uchwalone. 

 

Warunki rezerwacji: 

- należy mailowo złożyć rezerwacje z następującymi danymi: imię nazwisko kierowcy/ów, hotel i miejscowość zakwaterowania, datę rezerwacji samochodu, marka samochodu, dodatkowe wyposażenie, np. fotelik, podkładka, itp..

- następnie dokonujemy ostatecznej wyceny zamówienia oraz przekazujemy szczegółowe dane dotyczące płatności 

 

 

Zante Magic Tours nie jest właścicielem pojazdów przedstawionych w poniższej ofercie, ani jej organizatorem, lecz jedynie pośrednikiem. Zante Magic Tours nie odpowiada

za wprowadzone w ofercie zmiany, anulacje, stan techniczny pojazdów, etc. Oferta nie obejmuje udziału polskiego pilota/kapitana/przewodnika.


Jeżeli masz problemy z wyświetleniem powyższego dokumentu PDF prosimy kliknąć (TUTAJ)


Zmień wycieczkę