Śluby, zaręczynyORGANIZACJA ŚLUBÓW


Zakynthos to idealne miejsce nie tylko na spędzenie niezapomnianych wakacji, ale również na zawarcie związku małżeńskiego połączonego z podróżą poślubną.

Wyobraźcie sobie, najbardziej romantyczny dzień w Waszym życiu, otoczeni ludźmi, których kochacie, ślub na plaży z widokiem na krystaliczne wody Morza Jońskiego i niezapomniane chwile...

Jeżeli  myślicie o ślubie na Zakynthos, możemy Wam w tym pomóc. Szukacie inspiracji, które sprawią, że ten dzień będzie wyryty na zawsze w Waszej pamięci?  Zapraszamy!

Mając na uwadze najwyższą jakość i dbałość o klienta połączyliśmy swoje siły z jedną z najlepszych firm organizujących śluby za granicą 5 Events.

Nasza firma dla nowożeńców biorących ślub na Zakynthos przygotowała prezent. Powołując się na nas Państwo Młodzi otrzymują jedną wycieczkę do wyboru dla dwóch osób gratis oraz rabat w wysokości 5% na wszystkie nasze programy dla wszystkich gości weselnych.

Zapraszamy!

 

ORGANIZACJA ZARĘCZYN


Nadszedł ten moment, w którym wiesz już, że chcesz zadać jedno z najważniejszych dla Waszego związku pytań „Czy wyjdziesz za mnie?”. 

Jak uczynić tę szczególną chwilę wyjątkową i niezapomnianą? Upragniony pierścionek, romantyczna muzyka, schłodzony szampan, bukiet kwiatów... a może coś więcej? 

Oświadczyny podczas wakacji na Zakynthos, to doskonały pomysł. 

Niezależnie od tego, czy będą to zaręczyny romantyczne, czy zaskakujące, na piaszczystej plaży, przy zachodzie słońca, na dziewiczych klifach, podczas rejsu statkiem, w restauracji podczas kolacji, w gronie najbliższych lub sam na sam czy też  spontaniczne,  kiedy poniosą Cię emocje, wykreujemy dla Was niezwykłe chwile, pomożemy we wszystkim. Tobie pozostanie tylko zakup pierścionka!

 

Jeżeli masz problemy z wyświetleniem powyższego dokumentu PDF prosimy kliknąć (TUTAJ)

O więcej szczegółów prosimy pytać mailowo.

 


Zmień wycieczkę